Air France podepsala novou smlouvu s palubními průvodčími a spustila projekt převzetí značky Joon

  • 10.01.2019 18:20

Společnost Air France dnes podepsala novou smlouvu s palubními průvodčími, navazující na dohody z 19. října. Ředitel AF Benjamin Smith si pochvaluje vyváženost nového ujednání, které řeší také pracovní podmínky personálu a směřuje k poskytování kvalitnějších služeb.

V rámci příslušného prohlášení oznámila Air France spuštění projektu zabývajícího ze budoucností značky Joon a začleněním jejích zaměstnanců a letadel do Air France. Zmiňuje již dříve zde i jinde diskutované obtíže v chápání této značky a složité situace, které vyústily v oslabení značky Air France. 

Všechny lety prodávané pod značkou Joon budou obsluhovány společností Joon až do ukončení projektu, kdy budou převzaty Air France.

Aktualizace: krátce po vydání zprávy jsme obdrželi oficiální potvrzení, že k převzetí letů Air France do Prahy oznamovanému na březen nedojde a Air France bude i nadále nabízet 6 letů z Paříže do Prahy a zpět denně.

 

 


Související fotky


Související články

KomentářeNebyly vloženy žádné komentáře.

Partneři


Reklama
Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s tím, že využívá pro analýzy a přizpůsobení obsahu soubory cookie. Další informace