Pracovní pozice

Time Air: Letecký mechanik B1, B2 29.04.2021

Charterová letecká společnost Time Air, s.r.o., provozující flotilu business jetů, hledá nové kolegy do svého technického oddělení na pozici letecký technik B1, B2.

Náplň práce leteckého technika:

  • provádění činností v rámci traťové údržby a oprav letadel
  • pravidelná, nepravidelná údržba včetně odstraňování závad
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme:

  • vzdělání zaměřené na letectví či technický směr
  • licenci AML Part 66 kategorie B1, B2
  • znalost předpisů podle EASA Part 145 a leteckého prostředí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme:

  • možnost získání typového výcviku Nextant 400XT, Bombardier Challenger 300
  • pestrou pracovní náplň v atraktivním oboru
  • práci v mladém kolektivu a rychle rostoucí firmě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • pracovní telefon a možnost převedení telefonního čísla pod firmu
  • benefit v podobě MultiSport karty
  • možnost využití prázdných letů

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na maintenance@timeair.cz

Partneři