Novou společností v Praze bude Joon

  • 28.09.2018 08:00

Na jaře příštího roku rozšíří společnost Joon, odnož Air France, seznam svých destinací. Od 31. března 2019 zahájí lety z pařížského letiště Charlese de Gaulla do Madridu, Prahy, Stockholmu a na karibský ostrov Saint Marten. Od 14. května potom bude následovat ekvádorské Quito. Lety do Prahy budou zajišťovat Airbusy A320 a A321.

Joon, tak nahradí na všech linkách z Prahy do Paříže CDG letadla svojí mateřské společnosti. Codeshare s ČSA zůstane zachován.


Související fotky


Související články

KomentářeMarcel - nepřihlášený host (...48.1...)
28.09.2018 09:39
Končí bezplatné občerstvení

Tak to je velká škoda, protože AF si zatím zachovává i na evropských letech široký sortiment bezplatných nápojů, které dá "sušence". Víno, pivo, nebo i tvrdší alkohol, teplou kávu, nealko v ekonomické třídě na letech do 2 hodin v Evropě neuvidíme. Snad ještě LH udrží své občerstvení. BA bohužel se připojila k IB, která již léta svoji pohostinnost 0 prosazuje tím, že nedají ani vodu. Airfrance tedy ještě tuto zimu bude příjemnější alternativou k ČSA.

Celkem 1 záznam

Partneři


Reklama
Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s tím, že využívá pro analýzy a přizpůsobení obsahu soubory cookie. Další informace