Aviation Jobs

Time Air: PIC Nextant 400XT; FO Nextant 400XT 2020-03-31

Letecká společnost Time Air, s.r.o. hledá pro svou stále rostoucí flotilu nové kolegy na pozice:

PIC Nextant 400XT
FO Nextant 400XT

Náplň práce

  • provádění obchodních letů na mnoho různorodých, velkých mezinárodních i letově náročnějších, letišť v rámci Evropy a jejího blízkého okolí;
  • několikadenní pobyty v zahraničí.

Kvalifikační předpoklady

  • SŠ / VŠ vzdělání;
  • platný FCL ATPL nebo CPL s certifikátem o teoretické zkoušce ATPL;
  • platný MEP/IR nebo vícemotorový typ s IR;
  • platné Osvědčení zdravotní způsobilosti třída 1;
  • AJ minimálně ICAO level 4;
  • MCC výhodou.

Minimální zkušenosti PIC

  • celkový nálet 2 000 h;
  • nálet na vícemotorových proudových letounech 500 h nebo 1 000 h PIC na vícemotorových turbovrtulových letounech;
  • 2 roky zkušeností v obchodní letecké dopravě.

Minimální zkušenosti FO

  • celkový nálet 200 h;

Budoucím kolegům nabízíme

  • profesionální a zároveň přátelské prostředí dobrého týmu;
  • stabilní zázemí zavedené letecké společnosti;
  • předem publikovaný a dodržovaný měsíční rozpis služeb s důrazem na vyváženost pracovního a osobního života;
  • domovskou bázi Praha;
  • zajímavou nestereotypní práci v dynamickém prostředí nepravidelné obchodní letecké dopravy;
  • plně hrazený typový výcvik (CAE Dallas);
  • pracovní smlouvu na plný případně i zkrácený úvazek v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou;
  • výše cestovného a stravného nad rámec daný zákonem;
  • nadstandardní finanční ohodnocení.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu nextpilot@timeair.cz

Time Air: Asistentka 2020-03-30

Jsme letecká společnost Time Air s.r.o. a od roku 2001 se podílíme na vytváření podoby privátního letectví na evropském trhu. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni do našeho FINAČNÍHO ODDĚLENÍ!

Co bude náplní tvé práce:

  • zpracování a zaúčtování přijatých faktur, bankovních výpisů, pokladny
  • komunikace s dodavateli
  • zpracování tuzemských i zahraničních služebních cest a dalších souvisejících vydání
  • příprava pravidelných finančních reportů
  • administrativní podpora finančního oddělení a úzká spolupráce s kolegyněmi ve finančním oddělení

Toto je práce přesně pro Tebe, pokud:

  • máš ukončenou SŠ a alespoň částečnou znalost podvojného účetnictví a orientaci v účetní legislativě
  • skvělá by byla zkušenost na podobné pozici, ale dáme určitě šanci i šikovné absolventce/absolventovi s velmi dobrými teoretickými znalostmi a zájmem o obor
  • používáš angličtinu na komunikativní úrovni, další jazyk je benefit
  • mezi Tvé silné stránky patří pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail a samostatnost
  • máš zájem o problematiku firemních financí a účetnictví, ochotu dále se vzdělávat

Na co se můžeš těšit:

  • menší, neformální přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • platové ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • částečnou možnost home office
  • 4 týdny placené dovolené + sick days
  • benefit v podobě Multisport karty
  • pracovní telefon a možnost převedení čísla pod firemní tarif
  • občerstvení na pracovišti

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli své aktuální CV nebo dotaz na e-mail: fejkova@timeair.cz,

ing. Michaela Fejková

Partners

Advertisement