Aviation Jobs

Time Air: Letecký mechanik B1, B2 2021-04-29

Charterová letecká společnost Time Air, s.r.o., provozující flotilu business jetů, hledá nové kolegy do svého technického oddělení na pozici letecký technik B1, B2.

Náplň práce leteckého technika:

  • provádění činností v rámci traťové údržby a oprav letadel
  • pravidelná, nepravidelná údržba včetně odstraňování závad
  • práce s technickou dokumentací

Co požadujeme:

  • vzdělání zaměřené na letectví či technický směr
  • licenci AML Part 66 kategorie B1, B2
  • znalost předpisů podle EASA Part 145 a leteckého prostředí
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme:

  • možnost získání typového výcviku Nextant 400XT, Bombardier Challenger 300
  • pestrou pracovní náplň v atraktivním oboru
  • práci v mladém kolektivu a rychle rostoucí firmě
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • pracovní telefon a možnost převedení telefonního čísla pod firmu
  • benefit v podobě MultiSport karty
  • možnost využití prázdných letů

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na maintenance@timeair.cz

Partners

Advertisement