Tým planes.cz

Správa planes.cz (někdy nazývaná také kotelna)

Team zabezpečuje organizačně provoz serveru a jedná za planes.cz směrem navenek. Jeho činnost je při optimálním běhu celého soukolí planes.cz prakticky neviditelná.

Richard (eif) Habarta (richard.habarta @ planes.cz) - hlavní správce, jedná s partnery a spravuje finance, případně dotuje provoz. Má také na starosti vyřizování stížností od komunity.

Hlavní Datař - drží pohromadě až neskutečný přehled o všem, co kdy mělo / má / bude mít křídla a vozit lidi, o lidech a souvislostech kolem a proto je Hlavním Datařem

Zprávy

Zprávy připravuje skupina lidí z celé republiky a ciziny pod metodickým vedením Hlavního Dataře. Stejně jako fotografie je můžete připravovat i Vy - stačí se přihlásit  a použít odkaz Přidat novinku. Zaslané novinky redaktoři zpracovávají, a pokud vyhovují redakčním zásadám, zveřejňují. Případně novinky můžete posílat na redakce @ planes.cz

Významnou část zpravodajského obsahu nese skvělým způsobem Michal Čupa.

Fotografie a videa

Foto

Screeneři posuzují fotky a videa poslané uživateli a plánují jejich vydávání.

Jakub (jv, jakubv) Vaněk - Šéfscreener - koordinuje práci screenerů

Petr (Foxx) Vančura - screener fotek

Zdeněk Černý - screener fotek

Petr Juriš - screener fotek

Pavel Herega - screener fotek

Miroslav Musil - screener fotek

Dawe - screener fotek

Pro přijetí nebo zamítnutí fotky jsou potřebné tři hlasy screenerů fotek.

Video

Jiří Christian Břicháček (Břichoni, Chregu) – Šéfscreener videí – koordinuje práci screenerů na videa a připravuje vydávání schválených videí

František Šindelář – screener videí

Martin Egermaier – screener videí

Pro přijetí nebo zamítnutí videa je postavené na individuálním posouzení každého screenera, který pak zdůvodňuje celému týmu.

Provozy a Očekáváme

Michal (MK) Krsek (michal @ krsek.cz) - má na starosti data k fotkám, jejich nasazování a Očekáváme a spolupráci se SlowTV projekty Mall.TV a MAFRA.

Provozy připravuje tým cca 10 lidí z celé republiky i ciziny.

Články

Děkujeme také všem autorům článků za neotřelé pohledy do zákulisí civilního letectví a souvisejících činností.

Sociální sítě

Mirek Kubíček

Michal Krsek

Monika Scherlinzky

Alumni

Za posledních 15 let se práce na planes účastnilo i mnoho dalších lidí, kteří výrazně pomohli, ale vývoj pracovních povinností či časových možností je odvedl k dalším životním cestám. Protože ctíme jejich soukromí a jejich aktuální vůli, uvádíme pouze ty, kteří nám poskytli souhlas (dle abecedy): Petr Beran (Tivat), Milan Cibulka, jirkapilot a Michal Kozel.

Tento seznam bude průběžně aktualizován.

Call for action

Máte zájem se stát součástí týmu planes.cz? Pošlete email hlavnímu kotelníkovi (redakce  @ planes.cz), na čem byste chtěli pracovat, kolik máte času a jaké zkušenosti a my se Vám ozveme zpět.

Partneři


Reklama
Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s tím, že využívá pro analýzy a přizpůsobení obsahu soubory cookie. Další informace