Load Controller

  01.02.2017

PIC a FO Nextant 400

  28.01.2017

Letecká společnost Time Air, s.r.o. hledá pro svou stále rostoucí flotilu nové kolegy na pozice:

PIC Nextant 400XT;

FO Nextant 400XT.

Náplň práce:

  • provádění obchodních letů na mnoho různorodých, velkých mezinárodních i letově náročnějších, letišť v rámci Evropy a jejího blízkého okolí;
  • několikadenní pobyty v zahraničí.

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ / VŠ vzdělání;
  • platný FCL ATPL nebo CPL s certifikátem o teoretické zkoušce ATPL;
  • platný MEP/IR nebo vícemotorový typ s IR;
  • platné Osvědčení zdravotní způsobilosti třída 1;
  • Aj minimálně ICAO level 4;
  • MCC výhodou.

Minimální letové zkušenosti PIC:

  • celkový nálet 2 000h;
  • nálet na vícemotorových proudových letounech 1 000 h nebo 1 000h PIC na vícemotorových turbovrtulových letounech;
  • 2 roky zkušeností v obchodní letecké dopravě.

Minimální letové zkušenosti FO:

  • celkový nálet 500h;
  • nálet 100h na vícemotorových letounech s MTOM nad 2 000 kg;
  • zkušenosti z prostředí „Business Aviation“ výhodou.

Budoucím kolegům nabízíme:

  • profesionální a zároveň přátelské prostředí dobrého týmu;
  • prestižní postavení pilota špičkové společnosti - flotila 5 letadel Nextant 400XT a vysoký kredit u evropských zákazníků jsou uznávanou obchodní značkou firmy Time Air;
  • zajímavou nestereotypní práci v dynamickém prostředí nepravidelné obchodní letecké dopravy;
  • hrazený typový výcvik (CAE Dallas);
  • pracovní smlouvu na plný případně i zkrácený úvazek v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou;
  • výše cestovného a stravného nad rámec daný zákonem;
  • měsíční rozpis služeb s důrazem na vyváženost pracovního a osobního života – rozpis zahrnuje plánovaných 12 „dnů off“;
  • nadstandardní finanční ohodnocení.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu nextpilot@timeair.cz

Pilot A320

  24.10.2016

Ahoj Airbusáci,

Co takhle Qantas?

Dceřinka Jet Star Pacific poptává zájemce o sedadla s nejlepším výhledem v první řadě A320 ve Vietnamu.

Capt. min 500h PIC A320, 10500$

FO prefferably 4000h total, ready to be upgraded soon! aftesr 2 simulator cycles, 7000$

Proč právě Jet Star Pacific

  • Potvrzení o zaplacené dani
  • Commuting contract 6/2, 3/1, na 2 roky
  • Východní společnost se západní kulturou
  • Ideální rpo první zkušenost v Asii

Jestli to nebude tvůj šálek kávy, po  6 měsících odchod možný bez dalších pohledávek.

Informace a probrání možné zde.

Partneři