Soutěž planes.cz s Emirates 2021

Fotosoutěž o modely Emirates 2021

Fotosoutěž planes.cz a Emirates o modely letadel Emirates ve slvanostních barvách.

 

Společnost Emirates létá již mnoho let do Prahy letadly Boeing 777 a Airbus A380. Mnohá z těchto letadel nesou speciální zbarvení, nyní se vztahující k 50. výročí založení Spojených arabských emirátů.
Pět modelů mohou vyhrát i účastníci letošní soutěže.

 

Ohodnocené fotografie


Marek Vrzák

Lukáš Fiala

Radim Tyleček

Petr Beran

Martin Tatek

 


 

Průběžně aktualizovaný seznam soutěžících fotografií. Děkujeme, zasílání fotografií do soutěže skončilo. Vítězné fotografie zveřejníme do 30. prosince.Marek Vrzák

jirjin

Jiří Kolínský

blaža 78

Radim Tyleček

Lukáš R

Stanislav Plášil

Lehovec Tomáš

Spotter_Honza

FIKunda

Flicek

Pavel Popelka

Karel Boháč

Marek Eliáš

Jiří Kolínský

Matěj Asahina Kotal

Lukáš Matoušek

David Smetana

Záveský David

Robert Cetl

Roman Kratochvil

Petr Beran

Ivan Čáni

Valsolim

Zdeněk Chovanec

Lukáš Fiala

Matěj M.

Martin Tatek

drahoslavamolnarova

Luk J.


 

Úplná pravidla fotosoutěže planes.cz a Emirates 2021

1. Soutěž pořádá společnost Emirates a server planes.cz.
2. Soutěže se mohou zúčastnit uživatelé, kteří jsou zaregistrováni na serveru planes.cz, pošlou soutěžní fotografii a je jim alespoň 18 let. Mladší účastníci musí být pro účely soutěže zastoupeni zákonným zástupcem.
3. Každý uživatel může nominovat právě jednu svoji fotografii (ať již takovou, která je již ve fondu, tak takovou, kterou ještě nenahrál).
4. Je možné nominovat pouze fotografie, na kterých je letadlo společnosti Emirates
5. Soutěžní fotografie nahrávejte od 2. do 14. prosince 2021 běžným způsobem do rozhraní planes.cz. Při nahrávání nové fotografie zaškrtněte právě a pouze kategorii Soutěž s Emirates 2021. Pokud chcete přihlásit již nahranou fotografii, nahrajte ji znovu a zaškrtněte právě a pouze kategorii Soutěž s Emirates 2021. Odkazy na všechny soutěžní fotografie budou umístěny na této stránce.
6. Dne 14. prosince 2021 o půlnoci bude ukončeno přijímání fotografií a do 30. prosince 2021 budou určeny vítězné fotografie.
7. Cenou pro 5 výherců soutěže je 5 modelů letadla Emirates A380 v barvách 50. výročí Spojených arabských emirátů.
8. Společnost Emirates získá právo použít vítězné fotografie pro svou propagaci, například na svých stránkách nebo pro výzdobu svých vnitřních prostor.
9. Soutěže se nesmějí účastnit pracovníci Emirates, agentury Emirates ani administrátoři planes.cz (osoby s přístupem do administračního rozhraní).
10. Organizátoři si vyhrazují právo vyřadit jakoukoliv fotografii (zejména v případě porušení pravidel, uvedení nepravdivých informací, nominace cizích fotografií či podezření na manipulaci hlasování), případně soutěž zrušit.

Přejeme příjemné soutěžení

 


Partneři


Reklama
Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s tím, že využívá pro analýzy a přizpůsobení obsahu soubory cookie. Další informace