OAG zveřejnila přehled nejvytíženějších spojů

  • 19.11.2020 17:00

Organizace OAG zveřejnila měsíční přehled nejvytíženějších spojů v listopadu. Vyhodnocení vychází z plánovaných kapacit na lince, a to v obou směrech. Zdrojem dat je OAG Schedules Analyser.

Nejfrekventovanější mezinárodní spoje celosvětově uvádí tab. 1, kterou vede spoj Káhira – Džidda. Z evropských mezinárodních linek je na třetím místě celosvětově spoj Dubaj – Londýn a v první desítce se na deváté místo dostal také spoj Teherán – Istanbul.

V rámci evropského regionu vede na mezinárodních spojích (tab. 2) spoj Moskva Domodědovo – Simferopol. Zařazení spoje na Krym vychází z toho, že organizace neuvádí Krym jako součást RF. Druhé místo obsadil spoj Antalya – Moskva Šeremetěvo, třetí je Istanbul – Moskva Šeremetěvo.

Pokud jde o vnitrostátní lety (tab. 3) celosvětově, ty vede spoj Čedžu – Soul Gimpo, následován spojem Hanoj – Ho Či Minovo Město a Peking – Šanghaj. (Zdroj: OAG)


Fotografie k článkuKomentářezlato (...71.94...)
19.11.2020 21:21

Proč má DXB-LHR v první a druhé tabulce jiný počet sedadel?

Celkem 1 záznam

Partneři


Reklama
Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s tím, že využívá pro analýzy a přizpůsobení obsahu soubory cookie. Další informace